Vítám Vás na stránkách výletního vláčku.

Výletní vláček je v provozu již několik let a za tu dobu se s námi svezla spousta spokojených cestujících. Vláček jezdí od jarních měsíců  do podzimu. Tradičním zahájením sezóny vláčku je Řipská pouť  na konec sezóny je vinobraními okresu Litoměřice.

Vláček jezdí na spoustě míst, malou rychlostí tak, aby si všichni cestující mohli prohlédnout okolí a jízdu si užili jak děti, tak dospělí.  Vláček nepřehlédnete, je to nekrásnější vláček jaký jste kdy viděli. Určitě Vás překvapí i na silnici, protože nepotřebuje koleje a proto  ho můžete potkat kdekoli. Na silnici nepřekáží, ale zdobí.

Vláček si užívají zejména děti, jízda je určena i pro ty v kočárku.

Vláček neslouží pouze zdravým cestujícím, ale může ho využít i cestující s jakýmkoli omezením, i vozíčkáři. Vláček se naučili využívat i senioři, kteří zejména ocení klidnou jízdu a vláčkem si můžou připomenout místa, kde kdysi chodili v mladším věku.

Vláček jezdí v krásném i nepříznivém počasí. Jízda se nekoná pouze v případě, že by to nebylo vhodné a bezpečné pro cestující a je to vždy rozhodnutí provozovatele vláčku.

Krásné počasí vláčku sluší více, výhledu nic nebrání. V počasí horším je výhled také dobrý, ale jsou zatažena okénka průhlednou folií (déšť,vítr).

Vláček má svoje zařízení, které umožňuje provést komentovaný výklad výletu a to na základě přání cestujících nebo objednatele jízdy.


 Nabízíme:

- Jízdy dle jízdního řádu jednotlivých akcí (najdete na našich stránkách v sekci jízdní řády)

- Pronájem vláčku na školní akce, loučení se svobodou,svatby, narozeniny, firemní akce, dny otevřených dveří, dny seniorů, přeprava z měst a zařízení na různé akce, a další spoustu akcí, které vás mohou napadnout.Stačí pouze  poslat Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a zeptat se, zda akce, na kterou chcete vláček využít, je proveditelná a volný termín.

- Reklamu formou bannerů, rozdávání letáků – kamelot a audio informaci. - Další dle individuálního přání zájemce, konzultace, návrh trasy a řešení dopravy.